Популярне

Арахамія: “Слуга Народу” не голосуватиме за відставку міністра культури Ткаченка

Парламентська фракція “Слуга Народу” не буде підтримувати відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури. Про це журналістам у кулуарах Верховної ради розповів голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає кореспонденка Суспільного.

“Неправильно, коли фракція призначає міністра, а потім із новин дізнається, що він психонув і щось там написав”, — пояснив Арахамія.

За його словами, Ткаченко, який написав, що йде з посади, мав прийти на засідання фракції і пояснити, з чим він не згоден і чому хоче піти.

На засіданні фракції питання відставки Ткаченка не обговорювалося, бо не надходило таких запитів, додав голова фракції “Слуга Народу”.

Що відомо

  • Верховна рада одержала заяву Олександра Ткаченка про відставку з посади очільника Міністерства культури. Про це під час брифінгу 15 листопада повідомив голова Верховної ради Руслан Стефанчук.
  • 11 листопада Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку. Міністр зазначив, що причиною для цього стала низка урядових рішень. Він також наголосив, що сума, виділена на культуру у проєкті державного бюджету на 2022 рік є “неприйнятною”.
  • Раніше Верховна рада прийняла відставку одразу п’ятьох міністрів і призначила нових урядовців.