Популярне

Без електрики, води, тепла й Інтернету залишає мешканців Київщини компанія Ахметова

Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк волає про допомогу

Приватна енергетична компанія українського олігарха Ріната Ахметова ДТЕК опублікувала графік проведення ремонтних робіт на об’єктах енергосистеми Київської області. Відповідно до графіка планованих відключень, передмістя Києва на тиждень залишиться без електрики.

Список населених пунктів, де планується відключення електрики: Гостомель, Ірпінь, Ворзель, Мироцьке, Буча, Петропавлівська Борщагівка, Коцюбинське, Боярка, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Гурівщина, Козинці, Горенка, Мощун.

Зазначається, що ремонтні роботи на об’єктах енергосистем проводитимуть до 22 листопада. Світло вимикатимуть з 8:00 до 17:00, а у деяких населених пунктах з 9:00 до 17:00.

Доповнюють картину учасники ФБ-групи «Хотянівка і садові товариства» (Вишгородській район Київщини):

YelenaYedyn

Посмотрела плановые отключения электроэнергии и слов приличных нет, в общем готовимся 18.11 и 19.11 с 8.00 до 18.00, а потом они ещё что-нибудь обязательно придумают, и судя по всему ДТЭК плевать хотел что без электричества нет отопления, воды, интернета, без которого дети учиться не могут, это даже круче веерных отключений, одним словом Молодцы

Павел Бойко

Так по всей Украине. Семь дней в месяц отключают в каждом районе. Скорее это веерное отключение…

YelenaYedyn

PavelBoyko это круче чем веерные отключения, насколько мне не изменяет память при веерных отключениях не могут отключать электричество на весь день, а по два часа дважды в сутки, а тут такая шикарная лазейка ремонт линии 10кВт и как хотите так и выкручивайтесь

Павел Бойко

YelenaYedyn живём по новому)))

Геннадий Гагич

YelenaYedyn возможно под предлогом ремонта как раз проводят веерные отключения

Геннадий Гагич

Интересно, что планово можно делать 2 дня подряд? Это же не авария!

ElenaLozina

Геннадий Гагич А 3 дня планово не хотите? Недавно в Новоселках))))

SamanthaFox

Геннадий Гагич яйца чешут на столбах

MilaPonomarenko

Да на детей правительству плевать, школы закрыты, учитесь дистанционно, но дистанционно тоже нельзя учиться, нет света, просто маразм

Таня Нижник

Вони спилювали гілки які торкалися проводів, але на стовбах по Осещині навіть не можуть вкрутити лампочки. Просто капец

https://ru-ru.facebook.com/groups/332211860878987/

Безпорадними проти свавілля монополіста виявились не лише побутові споживачі електроенергії, а й державний регулятор – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк у листі до Енергетичного Співтовариства заявив про тиск «з боку найбільшої енергетичної компанії та пов’язаних з нею політсил» і попросив надати лист підтримки. Про це повідомляє «Економічна правда».

Україна як договірна сторона Енергетичного Співтовариства прагне покращити ефективність енергетичних ринків, встановити довгострокову фінансову стабільність енергетичного сектору та інтегруватися на європейські енергетичні ринки шляхом впровадження відповідного законодавства ЄС… На жаль, НКРЕКП зазнав політичного тиску після прийняття деяких регуляторних рішень, – йдеться у листі.

Зазначається, що у серпні 2020 року Комісія затвердила зміни до низки постанов щодо стимулюючого тарифоутворення, встановивши норми доходу на стару і нову базу активів на рівні 3% і 16,74% відповідно (так звані RAB-тарифи).

Ми пов’язуємо значний тиск на регулятора з боку найбільшої енергетичної компанії та пов’язаних з нею політичних сил із прийняттям цієї методології. Зокрема, з метою змусити регулятора змінити своє рішення, – йдеться у листі.

У НКРЕКП сподіваються, що Енергетичне Співтовариство «солідарне з НКРЕКП щодо незалежності регулятора при прийнятті рішень».

Ми були б дуже вдячні, якщо ви могли б надати нам лист підтримки, в якому ви висловите свою позицію, – написав Тарасюк.

Нагадаємо, раніше члени Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у повному складі звернулися із заявою до ДБР про незаконний вплив групи народних депутатів на діяльність регулятора «з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків та добитися прийняття незаконних рішень».