Популярне

ВАКС відправив до в’язниці колишнього голову суду: «Шість років з конфіскацією»

Судді Вищого антикорупційного суду Інна Білоус, Олексій Кравчук та Євген Крук засудили до шести років в’язниці свого колишнього колегу ексголову Козівського районного суду Тернопільської області Михайла Кренцеля. Суд також конфіскував усе його майно та позбавив протягом трьох років права займати певні посади.

Колегія суддів визнала його винним в отриманні 2-х тисяч доларів хабаря в обмін на рішення не скасовувати випробувальний строк і не відправляти засудженого до колонії.

Разом з Кренцелем п’ять років в’язниці отримала адвокат Наталя Лісна, яка передавала судді хабар. Її позбавили права займатися адвокатською діяльністю на два роки і конфіскували половину майна.

Обвинуваченому екссудді до 31 жовтня продовжили запобіжний захід у вигляді застави й зобов’язали його не покидати селища Козова, у якому він проживає. Лісна повинна буде перебувати під нічним домашнім арештом. Обидва мають носити електронний браслет контролю.

Кренцеля та Лісну затримали ще в лютому 2016 року. Справу перекидали від суду до суду, поки вона не потрапила до Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області. Там провадження припадало пилом майже два роки, аж поки наприкінці жовтня 2019 року вона не потрапила в Антикорупційний суд. Розгляд почали із самого початку.

За менш ніж два роки судді Білоус, Кравчук та Крук призначили 31 судове засідання і ухвалили вирок.

Джерело: https://t.me/fuckcorruption/1038