Популярне

Віталій Кличко – мер Києва, а за сумісництвом трунар?

Чорний ринок ритуальних послуг у Києві існує давно і про це відомо. Але те, що за ним стоїть команда мера Віталія Кличка – ніхто не знав. Бюро ритуальних послуг «Ритуал 911», яке практично монополізувало сферу похоронних послуг у столиці, належить Олександру Негоді  особі, наближеній до київського міського голови Віталія Кличка.

Секретар Федерації боксу Києва, кандидат від УДАРу на місцевих виборах пан Негода так поставив поховальну справу, що конкуренти опинилися далеко за бортом. При тому, що прейскурант «боксерської» похоронної контори на порядок вищий у порівнянні з офіційними державними цінами на ці послуги.

Скільки ж і як стягує «Ритуал 911» з родичів померлих? Як поліція та «швидка» зливають інформацію про покійних? Чому лікарняні морги зацікавлені у співпраці саме з «Ритуалом 911»? Кияни чекають на вашу особисту відповідь, Віталіє Володимировичу. Причому заїжджена версія «політичний тиск» буде, м’яко кажучи, не переконливою. Про причетність Віталія Кличка до нелегального ритуального ринку розповів у журналістському розслідуванні Євген Плінський.

Відео дивіться в публікації за цим посиланням:

https://2plus2.ua/ru/sekretnye-materialy/novyny/eksklyuzivne-rozsliduvannya-yak-pracyue-chorniy-ritualniy-biznes-komandi-klichka