Популярне

Віталію Кличку потрібно бути обережнішим: і знову на граблі

Свого часу я неодноразово писав про неприпустимість участі українських політиків у виборчих кампаніях в інших країнах, особливо тих, з якими у нас є партнерські стосунки. Про це пише на своїй сторінці у фейсбук Володимир Фесенко.view count

Тоді йшлося про вибори в США. Ми й досі розплутуємо негативні наслідки тих проблем. Наш державний інтерес в тому, щоб зберігати нейтралітет на виборах в країнах наших партнерів. Чесно кажучи, не думав, що це повториться, та ще й в іншій країні.

Але, згадуючи Черномирдіна, «никогда так не было, и вот опять». Цього разу в Німеччині. Сьогодні й у ЗМІ, й у соцмережах обговорюється участь мера Києва Віталія Кличка у рекламній кампанії ХДС на виборах до Бундестагу ФРГ.

І знов граблі

Навіщо це Віталію, я ще можу зрозуміти. Але такі речі працюють проти інтересів нашої держави. Я вже писав декілька днів тому, ще неправильно власні політичні потреби ставити вище державних інтересів.

На жаль, наші політики цього й досі не розуміють. Проте в цьому випадку певні ризики можуть виникати й для самого Віталія. Його опоненти вже згадують ситуацію з «Північним потоком – 2», і позицію Арміна Лашета (кандидата в канцлери ФРН від ХДС/ХСС, якого рекламує Віталій Кличко) щодо цього питання.

І тут питання можуть виникати й до політичної позиції самого Віталія. Так що меру Києва треба бути обережнішим у таких ситуаціях.