Популярне

В Одесі спецназ знешкодив кілера, який ішов вбивати підприємця (відео)

Одесі правоохоронці запобігли замовному вбивству підприємця, якого замовив конкурент по бізнесу. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Зазначається, що комерсанта, діяльність якого пов’язана з рибою, за 100 тис. грн. намагався «прибрати» інший підприємець – конкурент, який звернувся за допомогою до кримінального авторитету. Цей авторитет зараз знаходиться у виправній колонії за викрадення людини, вимагання і розбійні напади. Використовуючи свої зв’язки на волі, він підібрав кілера і посередника, який безпосередньо займався організацією злочину. Обидва – неодноразово судимі за тяжкі злочини. Зазначається, що намірам зловмисників завадили працівники обласного управління міграційної поліції. Вони встановили, де, коли і як планується вбивство, і попередили бізнесмена.

Як тільки виконавець замовлення приїхав за потерпілим на ринок, де той працював, щоб убити, його затримали. В ході спецоперації, що проводилась за силової підтримки батальйону поліції особливого призначення поліції, одночасно були затримані й інші особи, причетні до злочину. Дії зловмисників кваліфіковано як замах на вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою.

Раніше ми писали, що поліція встановила особу 27-річного громадянина Грузії, який розстріляв чоловіка в Одесі. Злочинець приїхав з Варшави і оселився поруч з місцем проживання загиблого.