Популярне

За що син Шефіра отримав 600 тисяч з Держбюджету України?

Як друзі, кохані і партнери депутатів отримують мільйони з бюджету

На Україну насунулась нова хвиля ковіду, а вірус забудькуватості знов косить Верховну Раду! Поки одні депутати забувають задекларувати свій автопарк, помічники інших отримують мільйони з бюджету і… не можуть розповісти, чим допомагають нардепам.

Тож цього тижня боремось з депутатською амнезією і говоримо про те, скільки помічників може мати один народний депутат? Хто зі «слуг народу» набирає до себе родичів однопартійців і скільки з бюджету отримав бізнес-партнер, а заразом помічник Миколи Тищенка?

Престижна робота та «плюшки» посвідчення – не всі переваги, які отримують родичі нардепів, які стали помічниками. Куми, сестри та брати отримують «підтримку» з бюджету — мільйони з наших з вами податків. Скільки нам обходиться утримання армії депутатських помічників?

А ви знаєте, як заробляють родичі та друзі нардепів? Один з лайфхаків — влаштуватись помічником і отримувати зарплатню з бюджету. Так сину Шефіра дісталось 600 тисяч, а бізнес-партнеру Тищенка – більше мільйона. Ми подивились, кого депутати взяли собі в помічники: тут і родичі з дружинами, і бізнес-партнери з друзями. От тільки цих людей в Раді зустріти не просто (а зарплата з бюджету їм капає).

Скільки разів ми бачили в Парламенті помічника «Слуги» Киселя — Миколу Шефіра, який отримав за свою роботу 600 тисяч державних гривень і що пов’язує Тищенка з його «помічником на мільйон» — дивіться в сюжеті Анастасії Усенко.

BIHUS info