Популярне

Зручне для себе рішення вимагав від голови Антикорупційного суду нардеп від «слуг народу»

Про це розповіла голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич. Нардеп партії Зеленського Юрій Камельчук у серпні 2021 року звернувся до Танасевич, щоб вона винесла потрібне йому рішення.

“У серпні 2021 року надійшло звернення народного депутата України до мене, як голови суду, з пропозицією про обрання конкретного запобіжного заходу у рамках зазначеного кримінального провадження стосовно ідентифікованої ним особи”, – розповіла глава ВАКС. Тому суддя одразу звернулась  до Вищої ради правосуддя (ВРП) і до генерального прокурора з повідомленням про втручання в діяльність правосуддя.

Так званий “слуга народу” хотів зручне рішення у справі про корупцію колишнього голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна.Нагадаю, Камельчук це той, хто назвав Ковід-19 вигаданою хворобою, а також постійний учасник скандалів – достатньо згадати скандал на парковці під Радою з блогерами з каналу “Зупини лося”, коли його дружина наплювала на правила дорожнього руху та припаркувалось, а сам Камельчук лаявся та хватав людей за руки.