Популярне

Кишенькову злодійку затримала поліція у центрі Києва (фото)

Столична поліція провела затримання 26-річної дівчини, яка займалася крадіжками цінних речей у мешканців та гостей столиці. Камера спостереження, встановлена в районі центральної вулиці Києва, засікла злодійку-кишенькову злодійку.. Підозрювана викрала гаманець із рюкзака у жінки. За цим фактом поліцією Києва відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.. 185 (крадіжка) КК України. Про це повідомляє відділ комунікації міста Києва.

До поліції Києва надійшов дзвінок від постраждалої 36-річної жінки, в якому повідомлялося, що деякі невідомі вкрали у неї гаманець із рюкзака на вулиці Хрещатик.


Цю інформацію чергова частина передала патрульним та слідчо-оперативним групам. Співробітниками поліції із переглянутих відеозаписів, вилучених із камер спостереження по вулиці Хрещатик, було встановлено, що у підземному переході орудує зловмисниця. Вона простежила за жінкою, і коли остання піднімалася сходами пішохідного переходу, злочинниця витягла гаманець із рюкзака.

Після виявлення зникнення гаманця потерпіла звернулася до відділення поліції.

Поліція Шевченківського районного управління повідомила затриману про підозру в порядку ст.208 КК України та взяла її під варту до з’ясування обставин. Затримана 26 років, уродженка Закарпатської області, вже раніше притягувалася до кримінальної відповідальності і була засуджена. Їй загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.