Популярне

«Київавтодор» оголосив тендер на ремонт: оновлять Хрещатик за 741 мільйон

24 травня комунальна корпорація «Київавтодор» оголосила тендер щодо капітального ремонту вулиці Хрещатик. Орієнтовна вартість робіт складе 741 мільйон гривень. Відповідне оголошення зявилося у системі електронних закупівель Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, переможець торгів повинен відремонтувати:

– дорогу;

– тротуари (покласти гранітну плитку);

– підземні переходи (у тому числі встановити підйомники для людей з інвалідністю);

– підземний колектор;

– систему водовідведення.

Також підрядник має облаштувати благоустрій, замінити освітлення, встановити камери спостереження, виконати озеленення та змінити світлофори. При цьому, встановити світлофори для велосипедистів (про саму велодоріжку в документації поки не вказано).

Аукціон має відбутися 30 липня, а роботи завершити – до кінця 2023 року.

Нагадаємо:

Державна фіскальна служба України спільно з прокуратурою Києва розслідує кримінальну справу за підозрою в ухиленні від сплати податків на суму 9 млн. грн. Йдеться про службових осіб приватного підприємства, яке здійснювало будівельні роботи на Подільському мостовому переході через річку Дніпро.

У мерії Києва провели обшуки безпрецедентного масштабу. Прокуратура і фіскали підозрюють одразу кілька столичних комунальних підприємств у багатомільйонних зловживаннях. Крім того, обшуки пройшли у кума Віталія Кличка і по сумісництву голови виконкому партії УДАР Артура Палатного. Міська влада «наліт» правоохоронців називає «тиском Банкової» і відкидає будь-які звинувачення в корупції.