Популярне

«Київ – це наша корова, і ми її доїм!»

Саме такого гасла не вистачало на акції, яку вранці 18 листопада влаштували під Верховною Радою прихильники Віталія Кличка. Учасники флешмобу вимагали зняти з розгляду закон про столицю, вважаючи, що таким чином «Слуги народу» намагаються узурпувати владу в Києві. Вони промовляли гасла проти розділення посад міського голови Києва та голови КМДА. Тобто транслювали позицію тих, хто намагається зберегти статус-кво, яке дозволяє безконтрольно, в інтересах купки корупціонерів, розпоряджатися бюджетом столиці.

Законопроект «Про місто Київ – столицю України» був поданий до парламенту та проголосований в першому читанні восени 2019 року. На друге читання його винесли лише через два роки. Віталій Кличко раніше надіслав текст законопроекту до Венеційської комісії. Його розгляд ще триває.

Не проходить дня, аби правоохоронні органи не повідомили про чергове кримінальне провадження щодо підлеглих київського міського голови Віталія Кличка за підозрою у масштабному розкраданні ресурсів громади. Проте мер вперто повторює, що це політичний тиск та спроба перешкодити його реформам.

«Свєжо преданіє, да вєрітся с трудом». Що характерно, у коментарях до цієї публікації люди цікавляться таксою за участь у мітингу.