Популярне

МакДональдз запустив ювілейну благодійну кампанію: «Долоньці щастя» – 20 років

Усім відомий благодійний символ компанії МакДональдз – жовто-біла паперова долонька. Раз у рік у ресторанах мережі можна придбати її та допомогти дітям. Про це йдеться у повідомленні пресслужби МакДональдз.

Цьогоріч програма «Долоньки щастя» святкує вже 20 років. Впродовж останніх п’яти років компанія допомагає збирати кошти для благодійної організації «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні, яка створює та підтримує програми, які покращують здоров’я та благополуччя дітей.

З 27 серпня до 30 вересня 2021 року кожен може долучитись до легендарної благодійної програми МакДональдз.

Благодійні фірмові сувеніри

Усі кошти, які вдасться зібрати, використають для підтримки Сімейних кімнат, які облаштовує й утримує «Фундація Дім Рональда МакДональда» в Україні. Завдяки цьому батьки будуть мати змогу бути поруч із дітьми під час довготривалого лікування.

Цьогоріч для «Долоньки щастя» МакДональдз підготував серію фірмових сувенірів на вибір. Серед них традиційно — паперова долонька. Також можна придбати брендований блокнот із переробленої сировини; наліпки з написами; металеві значки для одягу у вигляді стаканчика кави, Хепі Міл, Біг Мак або долоньки; тематичний брелок для ключів; шкарпетки у фірмових кольорах МакДональдз, а також донат у вигляді серця. Усе це вже можна придбати у будь-якому ресторані МакДональдз — на касі чи у терміналах, на МакДрайв, через експрес-вікно або сервіс доставки, додавши обраний сувенір до замовлення.

Благодійні фірмові сувеніри

МакДональдз і Фундація мають спільну велику мету – відкрити й утримати Сімейні кімнати у найбільших державних дитячих лікарнях. Сімейні кімнати Рональда МакДональда дають змогу рідним бути поруч з маленькими пацієнтами й доглядати та підтримувати їх.

У таких спеціальних кімнатах батьки й родичі дитини можуть перепочити, поспілкуватися і погратися з малюком, задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні. Вони створюють атмосферу дому. Перебування для рідних безкоштовне. Наразі Сімейні кімнати є у 5 дитячих лікарнях у Києві, Львові, Сумах, Харкові та Вінниці. За п’ять років ці кімнати безкоштовно відвідали понад 70 тисяч разів — батьки, сестрички і братики, бабусі та дідусі маленьких пацієнтів.

За час співпраці МакДональдз передав Фундації в Україні 46 млн гривень, а щороку під час дії програми «Долонька щастя» додає свій внесок до зібраної суми у ресторанах. У 2020 році завдяки «Долоньці» благодійні внески на користь Фундації склали рекордні 9,6 млн грн, об’єднавши зусилля понад 20 мільйонів українців.

Благодійні фірмові сувеніри

Більше інформації про збір коштів та суму благодійного внеску на користь Фундації оприлюднять після завершення програми на сайті mcdonalds.ua.