Популярне

Манкурти прагнуть повернутися в Україну (відео)

Україна восьмий рік протистоїть агресії Росії, а співачці Таїсії Повалій – «фсьо равно».

Блогер Тетяна Микитенко вважає, що «Повалій має піти в sраку, з якої вона все це проговорює. Більше їй місця на наших землях не може бути, тому що людина, яка була манкуртихою туди, яка вклалася в політичну кар’єру, ставши другим номером партії регіонів, і таким чином розвивала українську культуру, просиджуючи у Верховній Раді беззмістовно, просто торгуючи «таблом» і використовуючи це як своєрідну плату за незрозуміло які послуги, людина, яка ігнорує війну України проти Росії, яка заперечує будь-які підстави для українців ставитися до неї як до лайніща, вона заслуговує бути тільки в sраці, більше ніде».

Коментарі відвідувачів сайту Ragulivna з приводу повернення Повалій в Україну:

Олька Скоморохина

Шо? Опять? ((( Мумия возвращается? Тьху три раза!!!

Роман Бариш

І хтось іще може слухати ОЦЕ!!! Треба Таї повернутися до саркофагу і не лякати адекватних людей!!!

Катерина Герасимчук

Повалій же раніше українською говорила. Що сталося? Забула рідну мову… які ж вони огидні, ці манкурти

Тамара Поліщук

На часі. Дякую за цікавий аналіз, московія не прийняла москворотих гастролерів, мабуть арештувала їх офшори

Коля Зубко

Моральних калік Повалій і Ліхуту залишити за поребриком!!! БіосміттяУкраїні не допоможе.

МариРома

Забудь слова «своя страна»… Канали, які колись були топові і круті, зараз взагалі лайно… Танюша – молодець, що нагадуєте!

ValyaKram

Знаєте, ці зрадниці вже за парєбріком нікому не цікаві. Вийшли у тираж навіть там. Використані ганчірки 100% сподіваюсь #СБУ займеться цими зрадниками

Лунный Зайчик

як казали у якомусь фільмі «ти можеш побудувати сотні мостів та смоктати одного прута, але як архітектора тебе не запам’ятають». Це торкаєтся як оту АніЛорак, так і Повалій, та інше мігруюче покручча

NataVera

Немає Таісїї Повалій, є якась істота, зовсім чужа для України. І не треба марити, що когось проти неї налаштували. Її просто немає. А ця істота хай співає для свого царя.

JuliaUkr

Усі ці «какая разніца» лізуть назад і корчать із себе жертв. Це дно

EverAfterHigh UA

Раньше 10-15 лет назад Тасю Повалий я уважал как певицу постсоветской эстрады, а уже после российско-советской агрессии 2014 года она для меня (как и для большинства адекватных и здравомыслящих украинцев) уже никто и звать её уже никак.

OlgaSh

Шош їм так не йметься? Співала б собі для «братнього народу». Якщо їй у своїй страні не комфортно, чому прется сюди знов????

https://youtube.com/watch?v=9bU3yciOJmY%3Ffeature%3Doembed