Популярне

Нардеп про корупцію в Раді: «Слугам народу» роздавали гроші в туалеті»

Антон Поляков стверджує, що депутатів підкупили при голосуванні за закон про олігархів

Народні депутати від «Слуги народу» нібито отримували гроші в конвертах за підтримку закону про олігархів. Про це заявив в ефірі програми «Чергові по країні» на телеканалі «Україна 24» член депутатської групи «За майбутнє», колишній «слуга народу» Антон Поляков.

«Коли було минуле голосування по олігархах, мій колега після голосування заходить до туалету, і при ньому «слугам» роздають гроші… Я їздив у НАБУ, давав свідчення, але людина побоялася. Що мені зробити? Пістолет приставити і сказати — йди, розповідай?.. При ньому роздавали. Так про який ви можете демократичний парламент говорити, коли за «конверти» працюють ці «слуги»?» — сказав Поляков.

При цьому нардеп відмовився назвати конкретні прізвища «слуг народу», які брали гроші за голосування, оскільки «людина, яка це бачила, це не підтвердить».

«Де ці наші НАБУ-шмабу, десять правоохоронних органів, які ні хріна не роблять і мільярди гривень проїдають», — додав він.

23 вересня народні депутати ухвалили закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». Документ був прийнятий у другому читанні та в цілому. 

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до спікера парламенту Дмитра Разумкова з офіційним листом, в якому вказує на невідповідність Конституції України законопроєкту №5599.

Денісова зазначає, що в разі ухвалення закону про олігархів у теперішній редакції вона буде змушена в рамках своїх повноважень звернутися до Конституційного суду.

Після звернення омбудсмена Людмили Денісової голова Верховної Ради Дмитро Разумков вирішив направити законопроєкт №5599 на розгляд Венеціанської комісії.