Популярне

На що здатен Кличко, щоб замести сліди своїх злочинів?

Кличко за великі гроші зачищає будь-які негативні правдиві згадки в ЗМІ про свої злодіяння, повідомляє на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. «Представник нашої команди – партії Народовладдя Олександр Аронець провів детальний аналіз на основі згадувань в Інтернеті про його розслідування щодо знищення Кличком та його депутатом Негричем садиби Барбана в столиці та з’ясував, що за кілька днів щонайменше 5 видань видалили цю новину зі своїх сторінок».

О. Аронець: «Минулого тижня після знищення історичної будівлі Барбана я написав блог, де навів факти причетності до знищення садиби екс-депутата Київради Негрича та київської влади, в особі Кличка, чиїм однопартійцем був/є забудовник Негрич.

Після цього відбулися публічні «дебати» міністра Ткаченка, який звинуватив Кличка у тому, що садибу не вберегли та Кличка, який йому намагався відповідати. Проте Ткаченко підсумував цю дискусію тезами з мого блогу, де, зокрема навів факти причетності однопартійця Кличка Негрича до руйнування забудови. А далі… Кличко замовк. І почали працювати його «піарники».

Всі, хто знає як працює Кличко і його піарники, не дадуть збрехати, і даний кейс чергове тому підтвердження. Команда Кличка витрачає неймовірні кошти на видалення з інтернету будь-якого негативу про Кличка. Тим самим підтверджуючи обгрунованість претензій.

Власне це ж відбулося і зараз – через кілька днів після скандалу, з мережі почали пропадати численні статті про причетність Кличка та Негрича до руйнування садиби Барбана. При чому, як з посиланням на мене, так і з посиланням на Ткаченка.

Я нарахував щонайменше 5 сайтів, де розміщена новина «випадково» пропала.

1. https://gazeta.ua/articles/kiev-life/_pravozahisnik-nazvav-eksdeputata-kiyivradi-negricha-vinnim-u-znesenni-sadibi-barbana/1048305 Проте збереглося в кеші.

2. https://www.dsnews.ua/politics/aronec-zvinuvativ-eks-deputata-kijivradi-negricha-u-znosi-budinku-barbana-20082021-434585

3. https://news.depo.ua/ukr/news/u-znesenni-sadibi-barbana-mozhut-zvinuvatiti-kompaniyu-geos-aronets-202108201359310

4. Стаття з посиланням на Ткаченка https://ukranews.com/news/796494-za-snos-usadby-barbana-neset-otvetstvennost-geos-i-nikolaj-negrich-tkachenko

5. Ще одна стаття з посиланням на Ткаченка https://zn.ua/UKRAINE/tkachenko-za-snos-usadby-barbano-neset-otvetstvennost-geos-i-nikolaj-nehrich.html

Джерело

На запитання Юрія Левченка, на що ще здатен Кличко, щоб прибрати свідків його злочинів, відгукнулись кияни:

Igor Kats Следы по всему городу, их не скроешь…

Валентин Прокопенко Все знищується за ради заробляння грошей на будівництві😡

Редженальд Гостепреимный Я вас вітаю Юрій!

Олег Байда Як завжди доказів на всіх повно і всі на волі!😡

Ирина Ленская На Осокорках телеканал «Київ» у прямому ефірі транслював нашу акцію. Вона вийшла в ефір. Через годину вже було стерто з усіх джерел.

Volodymyr Krasnoholovets Педалік Баблобакс є великою блохастою гнидою, а гнид треба чавити на місці їх причеплення, бо потім з них виростають величезні воші, які все з’їдають довкола. Тому не можна упустити момент знищення паразита!

Олена Мазур Чому дивуватись, хто в основному заселяє Киів, більшість приїхавших з сіл і маленьких містечок, і Кличко теж не киянин виховання нуль, любові до надбання культурних цінностей українців теж нуль варвари при владі, ось в вибирають кличка, а той все не нажереться.

Инна Антонюк Урод

Денис Хомяк Вісім публікацій проти Кличко, дві проти Порошенка і одна маленька проти «потерпілого» . Гроші не пахнуть…

Денис Хомяк Дайош юзіка в мери Києва..!

Олена Полулях Він працює тими ж методами що і в 90х

https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/photos/pb.196763967121688.-2207520000../2244972585634139/?type=3&theater