Популярне

Посольство ФРН стурбоване ситуацією щодо силових дій стосовно німецького фермера-інвестора в Київській області

Посольство Федеративної Республіки Німеччина уважно стежить за напруженою ситуацією, яка склалася з господарством німецького фермера та інвестора Бертольда Вільда в Білоцерківському районі Київської області та донесла свою позицію до керівництва правоохоронного відомства  в столичному регіоні. Про таке в коментарі кореспонденту ІА «Українські Новини» за підсумками зустрічі з начальником ГУ Національної поліції Київщини генералом Андрієм Нєбитовим зауважив Перший секретар Посольства ФРН в Україні Франк Мюллер.

«Ми уважно стежимо за даною ситуацією і повідомили про це керівнику Головного управління Національної поліції у Київській області. При цьому я підкреслив, що весь перебіг подій має відбуватися виключно у правовому полі. Чітко за законом. Аби не було ніяких суперечок із застосуванням силових методів.  Сподіваюсь, що поліція зможе розібратися і дасть відповідну оцінку», – зазначив німецький дипломат.

При цьому пан Мюллер наголосив на тому, що позиція офіційного Берліна базується на розширенні економічних взаємовідносин між Німеччиною і Україною.

«Ми вітаємо прихід інвесторів з ФРН в Україну. На німецько-українському економічному форумі  цього року Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала німецькі підприємства інвестувати в Україні. Але головною умовою для цього стане впевненість  німецьких підприємців у правовій безпеці в  Україні», – констатував Франк Мюллер.

Як повідомляли Українські Новини, німецький бізнесмен-інвестор Бертольд Вільд, який вклав мільйони гривень у розвиток сільськогосподарських підприємств у Черкаській та Київській областях, вже третій місяць протистоїть протиправним діям організованого угруповання рейдерів, які намагаються відібрати у його агрофірми вирощений урожай. Про це директор ТОВ «Озерна Агро» пан Вільд розповів в інтерв’ю кореспондентові агентства.