Популярне

Скандальна забудова триває біля станції метрополітену «Осокорки»

На території зеленої зони, біля станції метро «Осокорки», готують ділянку до масштабного будівництва, вже бульдозерами розрили грунт.

ЩО БУДУЄТЬСЯ

На даний момент територія повністю огороджена зеленим парканом. На ділянці працює будівельна техніка — завезли установку для буріння і бульдозером розрили грунт. Тепер місцеві жителі змушені добиратися до станції метро по тунелю з навісом.

Детальної інформації про забудови немає, імовірно тут буде новий ТРЦ. Охорона забудовника не пускає журналістів на територію, де вже ведуться будівельні роботи. Наявність паспорта на будівництво і дозвільних документів також немає.

ХТО ПРОТИ

За цю територію вже кілька років ведеться війна. Місцеві жителі і активісти проводили акції протесту, мітинги, зносили і палили паркани, засаджували дану територію деревами.

«Ми так хотіли, щоб це місце стало сквером, а тепер тут буде чергова коробка ТЦ з якимось барахлом. Через дорогу забудовують ще одну частину розв’язки біля станції метро. Це просто нахабство, а якщо через це постраждає метрополітен, адже на нього в цьому місці колосальне навантаження »- переживають місцеві жителі.

ЧИ Є ЗАГРОЗА МЕТРОПОЛІТЕНУ

Київський метрополітен заявив журналістам, що сусіднє будівництво ніяк не може вплинути на роботу станції метро, ​​посилаючись на те, що територія, де ведеться будівництво, ніяк не відноситься до метрополітену.

ЯК РЕАГУЮТЬ У КМДА

На даний момент від представників КМДА не було ніяких коментарів з приводу будівництва біля метро «Осокорки».

Ще в 2016 році вищий госпсуд заборонив будівництво біля метро «Осокорки». Тоді було запроектовано будівництво ТЦ «LeBoulevard» і забудовником виступав ТОВ «Скай-Буд ЛТД». Але після масових виступів місцевих жителів, влада вирішила розбити на місці забудови сквер. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що із забудовником знайдений компроміс, в рамках якого компанія отримає аналогічну ділянку і компенсацію втрат. У свою «Скай-Буд ЛТД» через суд зажадав у КМДА відновити будівництво торгового центру і виграв судовий процес. Пізніше Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Київради про створення скверу біля станції метро «Осокорки».
Джерело: www.zagorodna.com/uk