Популярне

Терористичними діями з боку «маршруточної мафії» назвали напади на перевізників у КМДА

Заступник мера Києва Костянтин Усов відреагував на звинувачення у корупції та нападів на конкурентів з боку так званої «маршруточної мафії». За словами посадовця, представники приватних фірм, які не хочуть інвестувати у якість надання послуг, тероризують місто. За повідомлнням з КМДА, 20 жовтня під час пресконференції Усов розповів про діяльність зловмисників. Посадовець наголосив, що місто має категоричний намір захистити киян та кардинально змінити стан речей у галузі пасажирських перевезень. Тому, за словами Усова, представники місцевої влади боротимуться з мафією.

Як перевізники борються за ринок

  • 13 жовтня троє зловмисників заблокували рух автобуса №178 Київпастрансу. Чоловіки не давали можливості водію виїхати з зупинки та вийти з кабіни. Поїхати за маршрутом водій зміг лише після того, як на місце події прибула поліція.
  • Крім того, нібито найняті приватними компаніями, які не можуть забезпечити киян нормальним транспортом, розбили вікна кільком маршруткам конкурентів.
  • 19 жовтня десятки озброєних тітушок заблокували автобуси компанії «Транссіті», які тимчасово їздять замість усунених маршруток порушників. Зловмисники нанесли вогнепальні й ножові поранення водіям.

Маршруточна мафія веде війни в трьох площинах: фізичного насильства, юридичних диверсій та персональних інформаційних атак на менеджерів міста. Вони витрачають на це багато часу, сил і фінансових ресурсів,
– підкреслив Усов.

Заступник Кличка пообіцяв, що на кожну інформаційну атаку він відповідатиме її замовникам судовими позовами.