Популярне

У випадку агресії РФ проти України ЄС та НАТО діятимуть на випередження

Євросоюз та НАТО готуються діяти на випередження у разі агресії Російської Федерації проти України. Про це заявив міністр оборони України Олексій Рєзніков, пише «РБК-Україна».

За словами Резнікова, він обговорював із колегами з Великобританії та США загрозу Росії стосовно України. В результаті сторони дійшли висновку, що одного занепокоєння сьогоднішньою ситуацією вже мало.

«Ми справді говорили (з колегами з Британії та США), що стурбованість, занепокоєння висловлювати вже немає часу. Тому, як я вже казав, Кремль має товсті та високі стіни, і він не чує занепокоєння, він лише сприйматиме активні дії», — каже Резніков.

Західні партнери запевнили Україну, що готові не лише реально підтримати її територіальну цілісність, а й зробити рішучі кроки на випередження.

«Мене запевнили у безумовній підтримці територіальної цілісності України. Мене запевнили, що відбуваються дуже серйозні консультації між іншими партнерами Альянсу та ЄС, готовність робити дуже рішучі кроки, причому на випередження. Це стосуватиметься і політичних та економічних кроків, зокрема певної допомоги Україні», — сказав Резніков.

Як повідомляла група «ІВ», у Сенаті США запропонували санкції проти Росії на випадок вторгнення до України.