Популярне

Через директора-українофоба торговельній мережі “Сільпо” оголосили бойкот

Маркетинг-директор одного зі стартапів торгово-промислової групи Fozzy Group (супермаркети “Сільпо”, гіпермаркети Fozzy, “Фора”) В’ячеслав Баранський обурив громадян антиукраїнськими заявами, які він розповсюджував у мережі. Скріншоти опублікував громадський діяч Сергій Стерненко.

“Зачем вам Моргенштерн, если есть сельськая “Плине кача”?”, “Радует, что год от года *банутая привычка напяливать вышиванки на людях уходит в прошлое”, “Почему большинство постсоветских стран нормально развиваются. А Украине досталась только “гиднисть” и “европейские ценности”?” – йдеться у дописах Баранського.

Також він публікує фото з концерту російського репера Басти і пише: “Сельскую тупость победит только город кладущий болт ценности села”.

“Мені дуже неприємно, що у Фоззі працює таке створіння, якому Україна просто огидна. Сподіваюсь, він змінить місце роботи. Особисто я не хочу платити гроші компаніям, від яких воно отримує зарплату”, – пише Стерненко.

Опубліковані скріншоти викликали обурення у користувачів Facebook.

На сторінках “Сільпо” і “Fozzy Group” пишуть скарги і оголошують бойкот торговельній мережі:

“А цей ідіот на посаді директора з маркетингу ще працює?! Коли звільните, повідомте. Можливо знову до вас зайдемо”

“Сподіваюсь у Вас вистачить клепки звільнити це чмо”

“Дуже шкода що в Сільпо працюють такі диряві українофоби!!!(( Більше не буду вашим клієнтом!”

“Чи є у компанії корпоративні цінності та відповідальність за їх порушення ? Чи замість гідності Баста?”

“Допоки не прочитаю новини про його звільнення, жодного разу у вас нічого не куплю – ні собі, ні батькам, і всіх знайомих буду відмовляти користуватися. Якщо нормальна компанія, то відреагуєте, якщо ні, то не хочу своєю гривнею підтримувати соціально безвідповідальний бізнес”

“На жаль, доведеться з Вами розпрощатися. Неприємно думати, що з моїх покупок частина коштів іде на оплату праці людям, які відкрито зневажають нашу державу та більшість людей в ній”

“Поки у вас працюють вороги країни, до вас ні ногою”

“Бойкот. До припинення співробітництва з ватним покидьком”

У Fozzy Group заявили, що Баранський “приєднався як маркетинг-директор одного зі старт-апів групи 4 місяці тому”.

“Ми хочемо уникнути помилок зі свого боку. Рішення про подальшу співпрацю зі Славою ми будемо приймати після детального вивчення всіх фактів. На разі, Слава склав свої повноваження на період службового розслідування.

Хочемо ще раз наголосити: як група компаній ми діємо в інтересах України та тільки України. Ми дбаємо про екологію нашої країни, першими зробили відкриті курси для співробітників ритейлу з вивчення української мови, впроваджуємо світові стандарти сервісу для українців”, – сказано у повідомленні.

“А заяви про “Плине кача” — це сельская культура” це нормально? Це не прикра помилка. Цією піснею проводжали тисячі героів російсько-української війни і героів Небесної сотні. У вас нема маркетологів? Можу знайти кілька”, – відповідають у коментарях.