Популярне

«Шустер і Влащенко прийшли розмазати президента – і всралися»

Так оцінив ролі «літніх медійників» з дитячими іменами Наташи Влащенко і Савіка Шустера під час прес-марафону за участю Володимира Зеленського «30 запитань Президенту України» блогер Сергій Іванов.

Шустера Іванов вважає метастазуючою пухлиною нашого медіа-простору, адже Шустер – це не просто ведучий, який продає політикам абонементи на ефіри. Саме він зробив наших політиків, які до цього крали потайки, особливо не висовувались, тримались переважно в тіні, справжніми рок-зірками. Ці люди, на думку С. Іванова, отримали від Шустера найважливіше – можливість повертатися в політику. Шустер водночас виконує функцію як людини, яка ляпає на політика, так і відмиває його потім, і бере за це гроші…

«Шустер і Влащенко були пригріті усіма владами, і коли вони побачили, що президент агресивно, неприховано йде на них в атаку в дискусії, у них спрацював оцей інстинкт: якщо взяти камінець і помістити у сфінктер Шустера, то там би просто був би пісок», – діагностував блогер роботу кільцеподібного м’язу Шустера.

«Якщо ви приходите в ментальних презервативах, якщо ви вважаєте, що вас ніхто не відмудохає лише тому, що ви – нібито журналісти, хоча говорити про Шустера і Влащенко «журналісти» – м’яко кажучи, перебільшення… Тобто ви берете прапор Червоного хреста і при цьому приходите озброєні, якщо ви так поводитесь, а контекст складається не тільки з вашої шкіряної куртки і вашого питання. Контекст складається з вашої діяльності упродовж тижнів. А вони не були до цього готові… Вони прийшли до президента його розмазати – і всралися. Від двох плюх просто звалилися під стіл», – резюмував блогер.