Популярне

Що відбувається: ПриватБанк автоматично списує всі гроші з карток «під нуль»

ПриватБанк автоматично списує гроші з усіх банківських карток свого клієнта. Списання відбувається як із зарплатної, так і кредитної картки (особисті кошти). Про це клієнт банку написав на спеціалізованому форумі «Мінфін». 

Клієнт стверджує, що списання відбувається за рахунок заборгованості, за якою йде розслідування і яку він не визнає. Українець стверджує: всі проблеми розпочалися з моменту, коли він надав до банку документи, що дозволяють знизити відсоткові ставки.

«Банк почав автоматично списувати всі під нуль гроші з карток банку, в рахунок якоїсь придуманої заборгованості, за якою йде розслідування, наразі результатів розслідування ще немає. На гарячій лінії ліплять стандартними фразами, до пуття не пояснюючи, коли це закінчиться, оператори скидають один на одного, перемикаються між собою. А все почалося з того, що я почав надавати документи, які звільнять мене від нарахування відсотків», – поскаржився клієнт.

У банку відповіли, що клієнт може отримати особливі умови за відсотками. Так, для мобілізованих клієнтів та військовослужбовців можуть бути скасовані такі нарахування:

  • відсотки за кредитами;
  • штрафи за прострочення.
  • за кредитними картками, програмами споживчого кредитування, кредитними лімітами на рахунках для приватних підприємців.

«Ми проведемо бесіду з оператором, який надав вам неточну інформацію у діалозі для покращення якості обслуговування. З повагою ПриватБанк», – зазначили в банку.

Загалом же клієнти, які користуються карткою за призначенням, не мають великого тіньового доходу, вчасно виплачують кредити й не замішані в сірих операціях, можуть не хвилюватися про збереження своїх рахунків.

Як раніше повідомлялося: