Популярне

$300 млрд. російського Центробанку вже зарезервували для України — Устенко

Радник президента України Олег Устенко заявив, що для України вже зарезервували $300 млрд резервів ЦБ РФ для України. Для України вже зарезервували $300 млрд коштів російського Центробанку, які знаходяться на рахунках за межами Росії. Про це заявив радник Президента Олег Устенко під час телемарафону, повідомляє Укрінформ.

«Попереднього року ми з вами заробили майже $200 млрд нашого валового внутрішнього продукту – це 2,5 роки життя країни. Але є $300 млрд, які вже зарезервовані для нас, — це кошти від Центрального банку Росії, які перебувають на рахунках за межами Росії і які надходитимуть до нас», — заявив радник Зеленського.

За словами Устенка, це кошти, які додатково надходитимуть до фонду.

«Які надходитимуть від заарештованого майна російської так званої еліти, яке далі продаватиметься на ринку», — заявив радник президента.

Також він додав, що схеми продажу цих коштів уже розробляються.

«Щодо цього майна будуть випущені так звані боргові зобов’язання, бонди… Наприклад, якщо йдеться про футбольний клуб, відомий в Англії, права на який заарештовані, то можна його зараз не продавати. Можна випустити цінні папери, бонди купити їх, а потім продати цей клуб і повернути кошти бондами», — заявив Устенко.

Він додав, що кошти від проданих бондів зайдуть у фонд, який формується для відновлення України.