Популярне

70-річна матір нардепа – слуги будівельної мафії – стала власницею майна майже на 15 млн. грн.

Як за два роки у Верховній Раді голова містобудівного комітету, представник монобільшості «слуг народу» Андрій Клочко обзавівся «елітною» нерухомістю та дорогою машиною, розповів на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко.

«70-річна матір нардепа від монобільшості Андрія Клочка протягом останніх двох років стала власницею одразу двох квартир у Києві, будинку, земельних ділянок і авто. Ринкова вартість цього майна зараз приблизно 14,5 млн. грн, а старт вартісних покупок співпав з потраплянням Клочка до Верховної Ради.

Зокрема, Наталія Клочко «купила» одразу дві квартири (на 200 і на 68 кв. м) в столичному ЖК «Рів’єра». Комплекс має вихід до пляжу на Дніпрі. Також вона «купила» будинок на 150 кв. м у котеджному містечку «Viva Village Town» під Києвом. Крім того, жінка стала власницею 24 соток в Блиставиці, це в 25 км від Києва. Ділянка знаходиться на території закритого котеджного містечка посеред лісу, з власним озером.

Крім того, торік жінка цього «слуги» купила машину – Tesla Model X 2016-го року випуску. Ціни на такі автомобілі на вторинному ринку стартують від 1,2 млн. грн.

При цьому у самого нардепа, якщо вірити його ж електронній декларації, власного житла у власності нібито немає.

Варто нагадати, хто такий Андрій Клочко. Це – не просто рядовий нардеп від партії влади, а голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Саме цей комітет є головним при розгляді законопроектів у сфері містобудування. І саме очолюваний Клочком комітет рекомендував до ухвалення найбільш одіозні законопроекти, які спрощують життя будівельній мафії (№№ 5655, 1052, 1081, 2680, 2698 та інші). Більше того, Клочко був співавтором окремих із цих законопроектів спільно з одіозною лобісткою інтересів будівельної мафії Оленою Шуляк, наприклад жахливого антинародного законопроекту №5655, який повністю відкриває шлях до тотальної варварської забудови великих міст України.

То можливо саме в успішному проходженні через його комітет цих злочинних законопроектів, написаних фактично «під диктовку» найбільших злобудовників, і полягає «секрет успіху» нардепа, який за два роки зумів отримати чимало нерухомості у столиці та її передмістях?! Впевнений, що це питання насправді є риторичним. На жаль, маємо ще один типовий приклад того, як «слуги народу» виявилися насправді слугами олігархії. У даному випадку – маємо слугу будівельної мафії, яка за його допомогою отримала нові можливості для руйнування Києва та інших великих міст України».