Популярне

«Чому ви не пішли до Ахметова? До Фірташа?»

Як вишгородські пенсіонери міському голові Момоту чолом били

Черговий візит вишгородських пенсіонерів до міського голови Олексія Момота з проханням про допомогу мимоволі нагадав сцену з Нечуя Левицького: «Я старець божий, ясновельможний князю! Прошу милостині, Христа ради. Подай, ясновельможний, милостинку, зі своєї ясновельможної ласки…». Щоправда, порівнювати Момота з Єремією Вишневецьким дещо некоректно, адже з ознак князівства у нього – лише неприхована зверхність та зневага. Зневага тимчасового розпорядника бюджетом громади, який він перетворив на годівницю для себе та свого оточення, до тих, хто не може звести кінці з кінцями.

https://www.facebook.com/100063763170399/videos/942386403366031

Серед чолобитних був 66-річний чоловік, який все своє свідоме життя працював на благо України, а останні три роки – через жалюгідну пенсію – був змушений збирати пляшки. На чорний день. І ось цей день настав: очолювана Момотом міськрада так підняла тарифи на комірне, що вони з дружиною під тиском непереборних обставин здали свої скляні заощадження. Здали, аби оплатити сформовані момотовською бригадою квитанції за комунальні послуги.

Заробітки Момота

Прохання доведених до відчаю людей доплачувати їм до пенсії тисячу гривень Момот відбив фразою: «А чому ви не пішли до Ахметова? До Фірташа?»

Не вистачало лише додати: «Тобі, старче божий, тут не місце…»

Момот перед судом

Ірина Побідаш написала на своїй сторінці у ФБ: «Це все виборці Момота. Пам’ятаю, як вони за нього серце рвали. Я, коли дізналась про судимості Момота за квартирні крадіжки, намагалась переконати їх, що це не той кандидат, який буде дбати про громаду, вони були засліплені брехнею Момота».

https://www.facebook.com/100063763170399/videos/942386403366031/?__tn__=F
https://www.facebook.com/people/ГО-ЧИСТИЙ-ШЛЯХ/100063763170399/

Схоже, засліплені не лише виборці, а й верховна влада, яка не помічає, як «момоти» паразитують на тілі громад.

Нагадаємо, у 2016 році СБУ затримала Момота за підозрою в отриманні мільйонного хабаря, надалі його відсторонили від посади. А через два місяці рішенням Апеляційного суду Києва він був поновлений.

14 квітня 2016 року мера міста Вишгород Момота затримали працівники прокуратури Київської області та ГУ СБУ у м. Києві та області, повідомили у Генпрокуратурі

У службовому кабінеті було затримано Олексія Момота, який за допомогою посередників вимагав 300 тисяч євро та нерухомість вартістю 700 тисяч євро

Вишгородський міський голова Момот вимагав один мільйон євро від представника однієї з будівельних компаній за не розірвання договору на оренду земельної ділянки та не створення перешкод під час забудови мікрорайону, поінформували в СБУ