Популярне

COVID-інфікований прийшов до бориспільської лікарні з гранатою: чим усе закінчилося

У Борисполі чоловік, в якого діагностували коронавірус, приніс із собою в лікарню шумову гранату. Про небезпечний інцидент стало відомо 8 листопада. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбу Ілля Луців.

За словами депутата Бориспільської міської ради та лікаря Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Іллі Луціва, предмет у пацієнта виявили реаніматологи.

Медзаклад могло висадити у повітря

Медик уточнив, що порушнику вдалося пронести зброю до приміщення з киснем, який є вибухонебезпечним. На щастя, гранату вчасно помітили. Зрештою директор лікарні виніс її та знешкодив.

Новини з передової. Пацієнт приніс у COVID-відділення гранату! Я знаю, що деколи хочете повбивати лікарів, але ж від цього і пацієнти постраждають. Граната в приміщенні з киснем врази небезпечніша! – написав Луців.

Усіх врятувала пильність

Головний лікар медустанови Олександр Щур розповів УНН, що чоловік взяв гранату із собою ще на етапі госпіталізації. Однак помітили її лише під час переведення пацієнта до реанімації. На місце події одразу ж викликали правоохоронців.

Текст публікації Іллі Луціва:

Новини з передової… Пацієнт приніс в COVID-відділення гранату! Я знаю, що деколи хочете повбивати лікарів, але ж від цього і пацієнти постраждають…

ПС: граната в приміщенні з киснем в рази небезпечніша!

ППС: дякуємо, реаніматологи, за спостережливість, і директору за те, що виніс і знешкодив небезпечний предмет!!!