Популярне

Данілов відреагував на маневр ОПЗЖ у Раді: “Їм треба піти, або наші військові винесуть уперед ногами”

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що колишнім депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” (ОПЗЖ) треба не перейменовувати свою партію, а вибачитися. Після цього вони повинні залишити парламент. Про це Данілов сказав в ефірі всеукраїнського телемарафону в суботу, 23 квітня. Він наголосив, що наші захисники, які зараз борються з російськими окупантами на фронті, нічого не пробачать цим нардепам.

Секретар РНБО назвав цих політиків покидьками, а перейменування ОПЗЖ на “Платформу за життя і мир” – дивною подією.

“Ось зараз дуже дивна подія сталася у Верховній Раді. Партія, яка привела війну до нашої країни, яка постійно…всі 8 років її члени казали, що “ми – брати, любов-дружба-жвачка, Москва – це наше все”, вони зараз перейменувалися в іншу якусь інституцію. І ці покидьки вважають, що вони мають знаходитися в нашій Верховній Раді”, – сказав він.

Данілов додав, що екснардепи від ОПЗЖ мають піти з Верховної Ради “тихо-спокійно” та не чекаючи народного трибуналу. Бо інакше їм буде непереливки.

“Вони не розуміють, що хлопці на передовій їм не вибачать…Цим людям, які закликали сюди Путіна на всіх наших телеканалах. Коли всі ці Бойки, Шуфричі та інша мерзота казала: з Путіним треба дружити, він хороший, це наш сусід, він нам дасть дешевий газ…Їм треба піти дуже швидко з Верховної Ради, бо наші війська їх звідти винесуть вперед ногами і не факт, що живими”, – заявив Данілов.

Я повідомлялось раніше, колишні народні депутати проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя” створили у Верховній Раді нову депутатську групу. Таке рішення було ухвалено після того, як Рада національної безпеки та оборони України вирішила призупинити діяльність цієї партії на час дії воєнного стану.

Нова група отримала назву “Платформа за життя і мир”.

Раніше в ОПЗЖ заявили про зупинення своєї діяльності в Україні. Причиною цього назвали те, що політсила “будувалася як партія миру, але миру зараз немає”.