Популярне

До ворожого ТБ «русский мир» Росія масово під’єднує окуповані території – розвідка

На тимчасово окупованих територіях блокують трансляцію українських медіа й масово під’єднують вороже супутникове телебачення «русский мир». Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Telegram.

Російські загарбники посилюють заходи інформаційно-психологічного впливу на українців в окупації. Щоб перекрити канали доступу до інформації про реальну ситуацію на фронті, в Україні та світі, у Херсонській області росіяни масово підключають супутникове телебачення «русский мир».

Також у тимчасово окупованих українських громадах Донеччини загарбники переводять на власне програмне забезпечення та комунікаційні сервіси роботу окупаційних адміністрацій.

Водночас ворог розширює мережу покриття російського мобільного зв’язку.

«У 2023-24 роках на Донеччині встановили понад 700 базових станцій, а на Херсонщині – більше 200, що становить понад 85% усього мобільного покриття в окупованому регіоні», – додають у розвідці.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що російські пропагандисти намагаються нав’язати новому головнокомандувачу Збройних сил України образ радянської та російської людини.

До того вони поширювали фейк нібито Валерій Залужний готує переворот за участю військових.