Популярне

Джонсон: «Британська розвідка вважає, що росія вичерпає наступальний ресурс найближчими кількома місяцями»

Окупанти просуваються на Донбасі, проте при цьому зазнають великих втрат у живій силі та бойовій техніці, каже британський прем’єр.

Найближчими кількома місяцями темпи наступу військ рф на східному напрямку сповільняться. Країна-агресор вичерпає ресурси для ведення повномасштабної війни проти України з метою захопити нові території. Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в інтерв’ю німецькому виданню Sueddeutsche Zeitung, посилаючись на дані своєї розвідки.

Він зазначив, що окупанти просуваються на Донбасі, проте при цьому зазнають великих втрат у живій силі та бойовій техніці.

“Наша військова розвідка вважає, що найближчими кількома місяцями для росії настане момент, коли вона не матиме жодного просування вперед, тому що вичерпала свої ресурси. Тоді ми повинні допомогти українцям змінити динаміку”, – сказав Джонсон.

За словами Джонсона, щоб говорити про завершення війни та про те, який вигляд матиме перемога України та поразка рф, для початку необхідно витіснити окупаційні війська щонайменше до рубежів 24 лютого.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Зауважимо, що “друга армія світу” виявилася таким самим фейком, як і всі новини з російського телевізора. Всього за місяць окупаційні війська втратили в Україні більше особового складу і техніки, ніж за 10 років війни в Афганістані. Втрати ворога перевищують також втрати росіян в обох чеченських війнах. Крім того, втрати росії в особовому складі, танках і літаках перевищують розміри деяких інших армій світу. Відомо, що ЗСУ знищили щонайменше 12 російських генералів на передовій.

У Генштабі ЗСУ також назвали втрати окупаційних військ рф за 119 днів повномасштабної війни.