Популярне

«Експрес-доставка» Укрпоштою: рекомендований лист долає 9 км аж за… 7 днів

Нехлюйство чи затверджений «порядок доставки»?

Відділення Укрпошти в с. Хотянівка Вишгородського району, що на Київщині, розміщено у старому будиночку, який не знав ремонту з моменту введення в експлуатацію багато десятиріч тому. Без опалення, без вентиляції, без туалету. Без будь-яких ознак цивілізації. Літом тут задуха, взимку — холодніше, ніж на вулиці, на стелі і стінах — сліди, як сказав би класик, кораблєкрушенія.

У таких умовах, за 6500 «грязними», терпляче працюють підлеглі Ігоря Смілянського, директора Державного акціонерного товариства «Укрпошта» і мільйонера.

«Люди хочуть, аби ми професійні менеджери, керували за мінімальну заробітну плату, на рівні водія Убера», — поглузував якось головний листоноша України в інтерв’ю «УП».

Помиляєтесь, шановний. В ідеалі люди хочуть, аби такі «професійні менеджери» відповідалі за наслідки свого керівництва шонайменше за статтею Кримінального Кодексу про службову недбалість.

Адже, окрім нелюдського ставлення до робітників, Укрпошта б’є світові рекорди за швидкістю доставки кореспонденції. Так, рекомендований лист, який було відправлено із славнозвісного хотянівського відділення 20 січня п.р. потрапив до адресата у Вишгороді 27 січня. Рівно тиждень знадобилось гонцям «професійного менеджера» Смелянського, аби здолати відстань 9 км між цими населеними пунктами. Не пустелею, не болотами, не козиними стежками. Асфальтованою трасою. 13 хвилин їзди.

Враховуючи, що це процесуальний судовий документ, термін доставки якого має вирішальне значення для подальшого розгляду справи, — далі буде…

PostSkriptum

Допис в одній з ФБ-груп Хотянівка (#Хотяновка):

Олена Плотнікова 11 січня 2023 року о 15:50

Чи дійсно це Державна Україньська Почта? Сьогодні отримала посилку у вітділенні Укрпошта в с.Хотянівка Вишгородської ТГ. Сказати, що була вражена — це сказати нічого. Дівчата роблять важливу Державну справу: видають пенсії та виплати, приймають та видають посилки та листи. Але в яких умовах!!! Стара, холодна будівля. Дерев’яні вікна. Промозгла стеля. І на градуснику мінусова температура. А ще відсутність світла, маленький генератор, якій позичили добрі люди, та бензин за свої кошти. Як таке може бути? Дівчата розуміють, що якщо не вони, то дідусі та бабусі зостануться без тих грошенят, за яки і так не можливо вижити. Але ціною свого здоров’я? Що це? Зрозуміло, що голові міської громади Вишгорода О.Момоту зовсім не до потреб громади, у нього важливі, свої, фінансові питання. Тетяна Бражнікова, Ольга Василевская одна надія на Вас!!!