Популярне

Фірташ за крок до екстрадиції передбачив катастрофу Путіна

Олігарх Дмитро Фірташ, який перебуває в Австрії та опирається екстрадиції до США, заявив, що російське вторгнення в Україну є «колосальною помилкою» і початком власної катастрофи Путіна. Про це він сказав в інтерв’ю Ö1-Morgenjournal.

«З моменту здобуття Україною незалежності жодному українському політику не вдалося об’єднати країну так, як це зробив Путін, – всупереч інтересам Росії та всупереч своїм власним», – заявив Фірташ.

Раніше в прес-службі Group DF передали заяву Фірташа, в якій олігарх категорично засудив вторгнення Росії в Україну.

Фірташ зазнав чергової поразки в австрійських судах і перебуває за крок до екстрадиції до США, де на нього очікує кримінальне провадження за підозрою у корупції.

Фірташа затримали в Австрії в березні 2014 року на запит американських слідчих, але випустили під заставу у 125 мільйонів євро і відтоді він оскаржував свою екстрадицію в США.

США звинувачує Фірташа у дачі хабаря розміром 18,5 мільйона доларів за ліцензію на розробку титанових родовищ у Індії поза конкурсом. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

Він став відомим після появи скандальної компанії «Росукренерго» – газового посередника між Росією і Україною. Популярність Фірташу принесла також його війна з екс-прем’єркою Юлією Тимошенко.

Ставлення українців до Фірташа та грабіжницького бізнесу його облгазів відображене у коментарях до цієї публікації:

Максим Мельничук Фірташ в своєму стилі. Розпочалася війна, оцінив ситуацію, побачив хто йде до перемоги, вірніше за ким буде Київ та його облгази і тепер сплив зі своєю «позицією». Нікчема. Пора його в «турне» до США пустити

Слава Мелихов ну хоть что-то умное он смог сказать

Svitlana Senyk Ще одне падло обізвалось!

Роман Грехов Этот пережиток 90-х пора упразднить, энергетическая инфраструктура должна принадлежать державе.

Юрій Яцуляк Коли вже це па*ло екстрадують до США. А його облгази націоналізують.

Vlad Galas фірташ – покидьок, чиї облгази уже роками обманюють мільйони українських споживачів у всіх областях України.