Популярне

Генштаб про ситуацію навколо Києва: “Ворог обороняється, може планувати атаку у бік Борисполя”

Російські загарбники не проводили наступу на Волинському та Поліському напрямках. Однак, ймовірно, вони планують чергову атаку на Бориспіль та Бровари. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

У Генштабі ЗСУ надали оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на 00:00 25 березня. Українські захисники вже 29 днів героїчно борються з окупантами.

Російські загарбники можуть планувати атаку на Бориспіль

Окупантам досі не вдалося вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, оточити Київ чи встановити контроль над лівобережною частиною України. Вороги продовжують поповнювати свої втрати, переміщуючи резервні підрозділи.

На Волинському напрямку окупанти не проводили наступу. Водночас вони не наступали й на Поліському напрямку. Однак там загарбники продовжили завдавати артилерійських та авіаційних ударів. Вороги намагаються відновити положення своїх сил в районах Києва та Макарова.

Своєю чергою, на Сіверському напрямку окупанти силами визначених підрозділів намагаються зосередити сили та засоби, щоб відновити наступ. Також вони здійснюють невдалі спроби блокування Чернігова.

На Броварському напрямку загарбники перейшли до оборони та здійснюють інженерне обладнання позицій. Ймовірно, вони намагатимуться вчергове відновити наступ у напрямку Броварів та Борисполя, щоб блокувати Київ зі сходу.

Важливо! Збройні Сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкції на Росію.

ЗБЕРІГАЙМО СПОКІЙ, ЧИТАЙМО ПЕРЕВІРЕНІ НОВИНИ ТА ВІРМО В ЗСУ!