Популярне

Гетманцев – агент ФСБ, ворог підприємців чи істота несповна розуму?

16 травня 11 українських бізнес-асоціацій та сотні відомих підприємців, серед яких учасники рейтингу найбагатших від Forbes, звернулися з листом до президента Володимира Зеленського із закликом позбавити посади голову парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева.

«Ми почали обговорювати таке звернення ще до війни, – каже президент бізнес-асоціації CEO Club Ukraine та один з ініціаторів листа Сергій Гайдачук. – Зараз нас особливо збурило, що Гетманцев став секретарем Нацради з відновлення. Ми вважаємо, що цю посаду має займати людина з ліберальними поглядами».

З тексту листа підприємців до президента можна зрозуміти, які погляди бізнес-спільнота приписує Гетманцеву. «Наукові праці та професійна діяльність пана Гетманцева переконливо свідчать, що він є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов’язаних із нею прав і свобод», – йдеться у документі.

У свою чергу, блогер Пероксид стверджує, що Гетманцев протягом 8 років був помічником досвідченого КДБіста Володимира Сивковича, проти якого США запровадили санкції за звязки з ФСБ та рф. Зокрема, за даними Пероксида, Гетманцев напередодні війни рф проти нашої держави ініціював внесення gps-координат рівномірів у податкову звітність. І це дозволило у відкритому доступі бачити не лише самі бази, а й безпосереднь розуміти наповненість резервуарів.