Популярне

Хроніка війни. Евакуація з Бучі 04.03.2022

Ми довго не могли зв’язатися з головою Фонду пам’яті Блаженнішого митрополита Мефодія Наталією Шевчук. Телефон був за межами досяжності. Нарешті прийшла есемеска: «Я зовсім без звязку. Нас всю ніч ракетами обстрілювали. Поки жива».

Пізніше отримали більш розвернутий меседж:

«В.Г., у нас в Бучі з 13 год. 19 хв. Абсоютно відсутній зв’язокінтернету немає. Мобільний зв’язок такий, що інколи до нас можуть додзвонитись на вхідніале вихідні не проходять. Світла в Бучі немає з 12 години взагалі. ТП знищили снарядом. У нас світло від Ірпінського РЕСу, знаходиться за 1 км від супермаркету «Жираф». Там сьогодні йшли жорстокі бої, тому вся Буча без світла. Цілу добу, як ніколи, безперервно точилися бої по всій Бучі.

Бомбила ворожа авіація, бачили винищувачі окупантів, які літали парами дуже низько над будинками, напевне, щоб наша ППО не засікла. Чутно, як літають дрони. Радіо: працює одна хвиляале про нас – ні слова, тільки про окремі бої в Ірпені й Гостомелі.

Якщо у вас є зв’язок з кимось з Бучі чи Гостомеля перевірте інфу и доповніть…

В.Г.: Ми не розуміємо, яка зараз обєктивна ситуація в Бучі.

Н.Ш.: Слава Богу, до Вас дійшла смс!

В.Г: Наталю, ця інфа надійшла моїй доньці, було ще відео про жінок у відчаї, одна з них все розповідає, але цього не перешлеш по смс. Хотів би помилитись, але мер Бучі Федорук – ще та падлюка, і мене не залишає думка, що він готується лягти під окупантів, він же відомий ригіонал, посіпака Януковича.

Н.Ш.: Зрозуміло. Подібно на правду.

В.Г.: Я з цим чортом з 2007 року знайомий, коли рік був головредом «Ірпінського вісника».

Н.Ш.: Це багато, що пояснює

Що насправді відбувалося 4 березня в Бучі? Чому перший потяг поїхав напівпорожнім? Хто кинув під снаряди жінок і дітей? Це була усвідомлена «підстава» бучанців під час евакуації? Хто її автор?

Подивимося відеофільм…