Популярне

Ім’я затриманого колишнього поліцейського назвав Монастирський

“Він планував масові заворушення”

Одним з організаторів масових заворушень, що планувалися в країні, є екс-співробітник поліції полковник Юрій Голубан. Він був затриманий. Про це заявив в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

«Це людина на прізвище Голубан, який був співробітником правоохоронних органів, який має дуже незрозумілу історію минулого, зокрема, в 2013 році»

Також міністр висловив упевненість, що в ході проведення слідства стануть відомі імена інших причетних до спроби організувати масові заворушення.

Думаю, що ми почуємо й інші імена. Поки мова йде саме про організаторів мітингів, які активно набирали людей. Тривають слідчі та оперативні дії. Так вийшло, що організатори цих акцій вийшли на агентів, які співпрацюють з Нацполіцією. Залучені співробітники СБУ, які також проводять розробку. Думаю, що незабаром ми отримаємо інформацію не тільки від Нацполіції, а й від СБУ щодо цих осіб»

Раніше ми писали, що українські правоохоронці заявили, що запобігли провокаціям, які включали масові заворушення і насильство щодо поліцейських під час акцій у ряді міст України.