Популярне

Казанський: “Багатоповерхівки у Бородянці складалися від авіабомб, як карткові будинки” (відео)

Журналіст Денис Казанський опублікував кадри зруйнованої Бородянки. За його словами місто бомбили авіацією, від чого багатоповерхівки складалися як карткові будинки. Як інформує Цензор.НЕТ про це він повідомив у фейсбуці.

Казанський зазначив: “У Бородянці жах. Російські військові злочинці застосували тут таку ж тактику, що й у Маріуполі – завдали ударів по житлових багатоповерхівках і зрівняли їх із землею. Нещасне містечко бомбардували напівтонними авіабомбами, через що житлові багатоповерхівки складалися, як карткові будиночки. Ні танк, ні міномет, ні “Град” не завдають такої шкоди. Це було бомбардування авіацією – безглузде і жахливе.

Дивіться також на “Цензор.НЕТ”: У Бородянці четвертий день розбирають завали, виявлено тіло загиблої людини. ВІДЕО+ФОТО

Навіщо вони це зробили? Який сенс був у цьому тупому масовому вбивстві? Єдине пояснення лякає своєю очевидністю – вони просто хотіли вбити більше українців.

Доказ злого наміру – те що, що російські карателі не допускали рятувальників до завалів. Приступити до рятувальних робіт змогли лише після вигнання окупантів. На цей момент шансів знайти людей живими вже не залишилося. Зараз дістають мертві тіла, щоб упізнати та поховати їх”.

Читайте на “Цензор.НЕТ”: Основні зусилля з розбирання завалів спрямовані на Бородянку, – ДСНС