Популярне

Контрсанкції Лукашенка – постріл з гармати по горобцях

Польський Orlen знайшов шлях постачання нафтопродуктів в Україну в обхід Білорусі

Orlen перевозитиме нафтопродукти з Литви для України через Польщу, повідомяє ReutersЦе вимушений крок через заборону владою Білорусі їхнього транзиту. У Литві велика польська нафтопереробна компанія має власний НПЗ.

Для 2диверсифікації логістичних можливостей» та «забезпечення стабільності постачання клієнтам» Orlen купила 100% акцій литовської компанії Mockavos Terminalas, а це дає контроль над єдиним залізничним перевантажувальним терміналом на польсько-литовському кордоні в Московії. «Постачання палива в Україну забезпечено», – говорить президент польської компанії Даніель Обайтек.

Торік Orlen поставила до України 1 мільйон тон нафтопродуктів. І рішення влади Білорусі щодо заборони транзиту з Литви на плани на 2022 рік ніяк не вплине, запевняє компанія.

Влада Білорусі вводить з 7 лютого заборону на транзит залізницею деяких товарів з Литви (нафтопродуктів, хімічних та мінеральних добрив), завантажених на литовських станціях, як відповідь на припинення транзиту білоруських калійних добрив.