Популярне

Мотивованих бійців набирає спецпідрозділ ГУР «Кракен»: як потрапити до війська

Спецпідрозділ Головного управління розвідки України «Кракен» набирає мотивованих добровольців в штурмову роту. Для того, щоб потрапити до війська необхідно заповнити анкету та пройти курс молодого бійця (КМБ).

«Кракен», за словами Кирила Буданова, один із найбоєздатніших підрозділів

Вже після КМБ у «Кракені» вирішуватимуть, підходить їм новобранець чи ні. Про це в інтерв’ю TSN.UA розповів штурмовик спецпідрозділу на позивний «Кавалер».

«Коли новобранець приходить на КМБ, у нього є один шлях — потрапити у штурмову роту. Вже зі штурмової роти, якщо людина більш схильна до якихось інших професійних навичок, а це вже залежить від його командира і від бажання цієї людини, він може працювати в артилерії, аеророзвідці або інших військових спеціальностях. Але основна спеціальність — це штурмовик. В «Кракен» набирають саме штурмовиків», — каже «Кавалер».

За словами вiйськового, зараз «Кракен» запускає набір в спеціальну штурмову роту, бо потребує підготовлених, мотивованих людей.

«Чоловіків, яким ми зможемо передати знання, які будуть виконувати складні штурмові задачі. Ми запускаємо сайт, на якому можна буде подати заявку саме в нашу роту. Після чого ми будемо розглядати заявки, формувати групи і запрошувати на КМБ. І вже по результату КМБ ми будемо вирішувати, потрібна нам ця людина, чи, можливо, для нього буде якась інша робота», — розповів «Кавалер».

Читайте також: