Популярне

На випадок повторного наступу у Києві розробили план оборони

В цьому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовки інфраструктури

Безпосередньої загрози Києву сьогодні немає, але військове керівництво розробило план оборони  на випадок найгіршого сценарію – повторного наступу ворога. Про це в ефірі національного телемарафону сказав начальник штабу Київської військової адміністрації Сергій Корнійчук, передає “Укрінформ“.

“Безпосередньої загрози столиці сьогодні немає. Але враховуючи, що столиця – це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. Враховуючи це, ми готуємося до найгіршого сценарію – це повторний наступ”, – сказав Корнійчук.

За його словами, на випадок повторного наступу ворога військове керівництво розробило план оборони Києва, врахувавши усі недоліки й прорахунки під час такого наступу на початку війни.

“Ставляться завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони. В цьому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовки інфраструктури. В тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до кварталів у центрі міста”, – зазначив Корнійчук, не вдаючись у подробиці через військову таємницю.

Раніше повідомлялося, що наразі перспектив наступу на Київ зі сторони Білорусі чи Росії немає.