Популярне

Нацгвардієць Артемій Рябчук відмовився від своїх свідчень

Справа набуває гіперскандального обороту

На такий крок солдат  пішов після того, як за його справу взявся платний адвокат. Колишній нардеп Ігор Мосійчук у своєму Telegram опублікував заяву Артемія: «Офіційно відмовляюся від усіх показань та висловлювань, зроблених мною раніше – як таких, які були дані із застосуванням засобів психологічного тиску та у стані сильного душевного хвилювання».

Мосійчук уточнив, що стрілку вдалося залучити до справи «адвоката із позасистеми». Відомо, що захищатиме Артемія Ігор Степанов, який стверджує, що вважає свого підопічного потерпілим.

Екснардеп повідомив, що Рябчук отримав платного адвоката завдяки громадськості. У соціальних мережах з’явилися групи, в яких люди шукають можливості допомогти солдатові.

Нагадаємо, 27 січня Артемій Рябчук розстріляв п’ятьох людей на заводі «Південмаш» у Дніпрі, така ж кількість людей отримали поранення. Пізніше у мережі з’явилося відео, як нацгвардієць описував у деталях злочин.

Рябчуку повідомили про підозру за ст. 115 (навмисне вбивство), ст. 408 (дезертирство), ст. 410 (викрадення, присвоєння, здирство військовослужбовцем зброї та бойових припасів) Кримінального Кодексу.

У суді стрілець зізнався у скоєному та попросив відправити його у слідчий ізолятор, а не на гауптвахту. Суд задовольнив його клопотання і відправив підозрюваного під варту до 27 березня 2022 року без права внесення застави.

Праворуч на фотознімку вгорі Ігор Степанов – адвокат Артемія Рябчука