Популярне

Оператори Javelin, NLAW та Stinger прибувають нині до Києва

Як повідомили власні джерела 5.UA, у Києві та Київській області кількість бажаючих поповнити ряди територіальної оборони зашкалює. Зі слів начальника Київського територіального управління комплектування та соціальної підтримки – у створеній 112-й бригаді тероборони місць більше немає.

У зв’язку із загостреною ситуацією у Києві – небезпекою роботи диверсантів – та навколо Києва, було вирішено створити ще одну бригаду ТрО. Бригада, окрім зброї, яка вже є на озброєнні, буде додатково озброєна 60-мм мінометами, автоматами Grot та іншими видами стрілкової зброї з числа складу матеріально-технічної допомоги від закордонних союзників.

На час формування додаткової бригади для посилення Києва прибувають підрозділи тероборони з південних районів Київської області.

Для посилення протитанкової та протиповітряної оборони Києва з міжнародного центру підготовки підрозділів в Старичах прибувають підготовлені інструктори – оператори Javelin, NLAW та Stinger. Інструкторів готували для механізованих підрозділів та десантно-штурмових військ.

Оскільки, київський напрямок наразі один із найважливіших, ці солдати та сержанти поїдуть не у свої підрозділи, а на посилення київського угрупування військ.

Читайте также: МВС України: Увага! Терміново! Важливо! Військові розшукують колону ворожої техніки, що позначена літерою V!