Популярне

Підлеглі Віталія Кличка продовжують нестримно красти

Поки він у Мюнхені вдає із себе діяча всесвітнього масштабу і рятівника України від російської агресії

Київською міською прокуратурою за результатами розслідування повідомлено про підозру двом посадовим особам ПрАТ «Київводоканал», а також керівнику підприємства-постачальника за фактом заволодіння коштами, виділеними на закупівлю обладнання, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст.191, ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України).

Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, згідно з матеріалами слідства, упродовж 2019-2020 років між ПрАТ «Київводоканал» та комерційною структурою було укладено низку договорів на закупівлю обладнання для монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, тощо.

При цьому вказане підрядне підприємство, відобразило у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з групою підприємств, які мають ознаки фіктивності, у яких нібито було закуплено обладнання для водопостачання та комплектуючих до нього.

5 жовтня 2021 року та 07 лютого 2022 року на підставі ухвал суду у складських приміщеннях ПрАТ «Київводоканал», а також в приміщеннях підприємства-постачальника були проведені слідчі дії з метою фіксації обставин кримінального правопорушення. Зокрема, під час оглядів складських приміщень ПрАТ «Київводоканал» встановлено відсутність глибинних насосів, а також документів, які б підтверджували їх поставку на склад та подальшу установку.

Збитки, завдані ПрАТ «Київводоканал», становлять понад 1, 3 млн. гривень.

За результатами розслідування 17 лютого 2022 року заступнику генерального директора – директору Департаменту експлуатації водопровідного господарства ПрАТ «Київводоканал» та директору Технічного департаменту згаданого підприємства повідомлено про підозру ч. 5 ст. 191 КК України, директору комерційної структури – за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Заходи з встановлення інших осіб, які можуть бути причетними до злочину, тривають.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження ДСР Нацполіції України.

Розперезались і у КП «Київтеплоенерго». Мешканці столичного багатоквартирного будинку №5-А по вулиці Василя Тютюнника повідомляють про фальсифікацію розрахунків за опалення за листопад-грудень 2021-го та січень 2022-го.

Приклад некоректних нарахувань за січень 2022 р. по одній із квартир:

1,3103 х 1654,41 дорівнює 2167,77, а не 2351,25 грн. як у квитанції Різниця 183,48 грн. – у кишеню діячів Київтеплоенерго. І так – по кожній з 52 квартир. Окрім того, кияни вважають, що оплату за ЦО неправомірно збільшено за рахунок непрозорих розрахунків за опалення місць загального користування.

Як би там не було, ні численні кримінальні провадження, ні обшуки, ні підозри підлеглих мера не зупиняють. Крали, крадуть і, схоже, будуть красти. Поки можна ховатись за широкою спиною шефа, який вважає притягнення до відповідальності за банальний грабунок політичним переслідуванням.