Популярне

Покликані до пера: В Луцьку стартує IV Конкурс Православної журналістики

Інформаційно-видавничий центр єпархії запрошує усіх зацікавлених до участі у IV Конкурсі Православної журналістики у Луцьку. Від 1 квітня до 1 травня прийматимуться творчі матеріали від професіоналів та аматорів. Нагородження переможців відбудеться у кафедральному соборі Святої Трійці 6 червня, у День журналіста.

Шанс для журналістів та аматорів: Долучайтеся до творчих змагань на Духовній ниві

У Луцьку з 1 квітня розпочинається прийом творчих матеріалів для участі у IV Конкурсі Православної журналістики, організованому інформаційно-видавничим центром єпархії. За благословенням митрополита Луцького і Волинського Михаїла, цей захід вже став традиційним і спрямованим на розширення якості журналістського висвітлення релігійних тем.

Конкурс відкритий для професіоналів та аматорів, які бажають долучитися до змагань «швидкого пера» на духовній ниві. Ініціатива виникла з метою підтримки та заохочення високоякісної релігійної журналістики, а також покращення рівня публікацій на різні теми, пов’язані з Православ’ям.

Заявки на участь прийматимуться до 1 травня. Нагородження переможців відбудеться у кафедральному соборі Святої Трійці на завершення молитви до Дня журналіста, який відзначається 6 червня.

Положення про конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті (https://www.pravoslaviavolyni.org.ua/dokument/69-polozhennia-pro-konkurs-pravoslavnoi-zhurnalistyky/).

Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів та творчих особистостей взяти участь у цьому заході для сприяння розкриттю духовних аспектів нашого життя та підняття якості медійного висвітлення релігійних тем в регіоні.

Джерело: Волинська єпархія УПЦ (ПЦУ)