Популярне

Протести у Запоріжжі: Футболіст висміяв мера через «6-поверховий туалету»

Уродженець Запоріжжя  захисник футбольного клубу «Осієка», Олександр Драмбаєв, висловив своє невдоволення щодо здачі в оренду приміщень «6-поверхового туалету» у місті, критикуючи місцевого мера за бездіяльність та безкарність.

Гравець футбольної команди «Осієка» розкритикував владу за відсутність дій у вирішенні проблем міста

Український футболіст Олександр Драмбаєв, який зараз захищає кольори футбольного клубу «Осієка», виступив з відвертою критикою щодо мера міста Запоріжжя та його бездіяльності у вирішенні проблем міста. У своєму пості в Instagram Драмбаєв висловив своє невдоволення оголошенням про здачу в оренду приміщень «6-поверхового туалету», що викликало обурення серед мешканців цього обласного центру.

«Ось такі туалети будуть у Запоріжжі. Як вам? І ще можна взяти в оренду за бажання. Дуже сильно бісить те, що всі про це знають, говорять та пишуть, але нічого не роблять. У місті Запоріжжі дуже багато проблем із мером, який робить все, що хоче, і почувається безкарним», – написав футболіст.

Місцевий мер, Анатолій Куртєв, який обіймає посаду вже з 2021 року, став об’єктом гострої критики. Слід відзначити, що Куртєв має трудову історію, пов’язану з медичною сферою та ритуальними послугами, що, ймовірно, впливає на його рішення у сфері комунальних послуг.

Трудова діяльність: з вересня 1995 року по липень 1998 р. – медичний брат Запорізького обласного наркологічного диспансеру. З березня 2002 р. по липень 2004 р. – санітар моргу відділу чергових судово-медичних експертів Бюро судово-медичної експертизи Запорізького обласного відділу охорони здоров’я. З січня 2014 р. по травень 2016 р. – завідувач «Леваневського» кладовища СКП «Запорізька ритуальна служба».

Тож не дивно, що цей градоначальник має пристрасть робити бізнес на туалетах, моргах, цвинтарях, бо добре усвідомив, що люди від безвиході платитимуть стільки, скільки захоче пан Куртєв.

При цьому варто відзначити, що Куртєв не раз став об’єктом громадського обурення через свої дії та рішення, які, на думку багатьох, не завжди відповідають потребам міста та його мешканців.