Популярне

Путін уночі стікав кров’ю, був із закривавленим обличчям та одягом

Інформацію про НП із президентом росії опублікувало джерело, відомості від якого вже підтверджувалися

У президента РФ пішла кровотеча з носа, яку довго не могли зупинити медичні працівники. Вчора, 21 червня, в Мережі з’явилася новина про те, що президент РФ буквально спливав кров’ю. Проте йому на допомогу прийшли медспівробітники, які все ж таки змогли зупинити кровотечу. Інформація з’явилася на сторінках Telegram-каналу GeneralSVR.

Джерело повідомляє, що надзвичайна подія сталася у ніч на 21 червня. Відомо, що Путін не тільки налякав усіх своїх близьких, а й сам був наляканий, бо кров із носа дуже довго йшла. З закривавленим обличчям та одягом глава РФ терміново викликав охорону, а ті – медиків, які постійно чергують у його резиденції.

Джерело пише, що кров’ю він забруднив і підлогу, і ліжко, і ванну, і предмети у ванній кімнаті. РосЗМІ кажуть, що журналісти неназваного Telegram-каналу зазвичай пишуть реальні факти, а не «жовті» новини. Саме вони першими у РФ повідомили, що на міжнародний форум у Петербурзі Кремль запросить «Талібан».

Також вони писали про те, що колишній глава британської розвідки МІ-6 Крістофер Стіл повідомив про серйозну хворобу у Путіна. Щоправда, розвідник не став уточнювати, яка саме хвороба. Багато ЗМІ впевнені, що голова РФ має рак крові.