Популярне

Разумков та його «розумна» команда

Дмитро Разумков презентував своє громадське об’єднання «Команда Разумкова» і анонсував, що на його основі створюватиме політичну партію. Про те, хто ж увійшов до «Команди Разумкова», хто ці нібито «нові обличчя», написав у Фейсбуцы лідер партії «Народовладдя Юрій Левченко.

«Так, головою цієї ГО стала колишня прес-секретарка Разумкова Ольга Туній. До того, як працювати із Разумковим, Туній керувала управлінням зв’язків з громадськістю та ЗМІ Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Нагадаю, що це саме той орган, який мав би стежити за дотриманням містобудівного законодавства, а насправді постійно займався обслуговуванням інтересів злобудовної мафії. А Туній займалась «відбілюванням» чиновників-корупціонерів з ДАБІ, розповідаючи про їхні «успіхи» та «здобутки». А ще раніше Туній була прес-секретаркою одіозного корупціонера Олеся Довгого – секретаря Київради часів Черновецького, а потім – прес-секретаркою Східноєвропейської паливно-енергетичної компанії, що належала олігарху Сергію Курченку, якого називали «гаманцем Януковича» і який з 2014 року переховується в Росії. А тепер людина з такою «цікавою» біографією буде очолювати ГО, яке Разумков намагається подати як «нові обличчя в політиці»!

Також до «Команди Разумкова» увійшов мер Мукачева Андрій Балога. Це – представник закарпатського феодально-кримінального клану Балог, син одіозного нардепа Віктора Балоги. Останнього пов’язують із численними корупційними схемами, рекетом та масштабним «кришуванням» контрабанди на Закарпатті. Самого Андрія Балогу також обґрунтовано звинувачували у корупційних правопорушеннях (https://bit.ly/3o22iQZ). Також Балогу викрили на публікації завідомо недостовірної інформації про себе: він заявляв, що отримав диплом Університету Північної Дакоти (США), але журналісти з’ясували, що насправді диплом він там так і не отримав, бо покинув навчання в цьому університеті. До речі, за фактом надання Балогою завідомо неправдивих відомостей про свою освіту наразі здійснюється кримінальне провадження (https://bit.ly/3fWxKM6). Ось таке «нове обличчя» в українській політиці. Цікаво, що Андрій Балога вже має свою кишенькову «партію» – «Команда Андрія Балоги». До речі, до складу «Команди Разумкова» увійшла і депутатка Закарпатської обласної ради від «Команди Андрія Балоги» Ірина Галай, яка також була на презентації ГО. Цілком ймовірно, що саме на основі «Команди Андрія Балоги» буде створена «нова партія» Разумкова.

Окремо варто згадати про нардепів, які входять до так званої «групи Разумкова» – членів міжфракційного депутатського об’єднання «Розумна політика». Вони також були на презентації зазначеної ГО. І кого ж ми бачимо серед нардепів, які входять до складу об’єднання.

Так, до складу «Розумної політики» входить Людмила Буймістер. Це – протеже олігарха Сергія Тарути – багаторічний директор його підприємств. А потрапивши до Верховної Ради, вона обслуговує ще й інтереси іншого олігарха – Ріната Ахметова. Про цю одіозну особу, яка випадково обралася депутатом по столичному 223-му округу завдяки бренду «слуг», а також за рахунок підкупу, проплачених технічних кандидатів від ГОЛОСу, ЄС та колишнього мера Києва Омельченка, я писав неодноразово (наприклад https://t.me/levchenko_ua/293).

До «Розумної політики» увійшов ще один висуванець Тарути – Андрій Ніколаєнко. За часів Януковича цей «новий політик» керував Кіровоградською ОДА, потім був першим заступником Тарути в Донецькій ОДА, а згодом очолював кишенькову «партію» Тарути «Основа». Ніколаєнко, як і сам Тарута, став нардепом за списками «Батьківщини».

Роман Бабій – досвідчений юрист-«рішала», у свій час активно співпрацював із одіозним злобудовником Василем Хмельницьким у скандальній справі щодо відчуження столичної землі (https://bit.ly/3rVhYqv). Також він служив іншим представникам олігархії – мультимільйонерам Ігорю Єремеєву та Степану Івахіву.

Олег Воронько – за 2019 рік цей «слуга» лише готівки задекларував на понад 123 мільйони гривень. Маючи великий бізнес у різних сферах, нардеп очевидно шукає на перспективу новий «політичний дах» на заміну «слугам народу», які поступово втрачають рейтинг.

Ще одне так зване «нове обличчя», яке залучив до своїх лав Разумков – Михайло Новіков. Це – колишній суддя Київського апеляційного господарського суду та Господарського суду міста Києва. Врешті-решт варто згадати, хто ж такий сам Дмитро Разумков, якого зараз численні «експерти» намагаються подати як альтернативу Зеленському та його «слугам». Детальніше про нього читайте тут: https://t.me/levchenko_ua/912

Як бачимо, «Команда Разумкова» – це ніякі не «нові обличчя», це звичайні перефарбовані «рішали» та корупціонери, це обслуга правлячої олігархії. Просто вони хочуть в черговий раз задурити українське суспільство, пройшовши до парламенту від «нового» політичного проекту. Але навіть побіжне ознайомлення із біографіями цих персонажів засвідчує, що вони будуть так само працювати на олігархію, як і теперішня, й минула, й позаминула більшість у Верховній Раді. Не дайте себе задурити!»