Популярне

Росія постачає світу цінні природні ресурси, а натомість отримує порожнечу

Захід просто ошукав Путіна

Ресурси за порожнечу. Є таке відчуття, що Путін знову всіх переграв із негативним виграшем, тобто його елементарно ошукали. Захід фактично заблокував левову частку імпорту до Росії, але і далі (європейські країни) купує в неї нафту, газ та більшу частину іншої сировини. Лаптєголова російська влада, як хтивий підліток, хвалиться величезним профіцитом зовнішньоторговельного балансу і курсом рубля, що зміцнюється просто на очах зніяковілої публіки. Радості повні штани.

А насправді вони просто сконфузилися. Російська влада бере валюту (та хоч би й рублі) за свою сировину. Радіє, крутить гарні папірці у себе в руках, хвалиться ними. А купити на них те, що їй потрібно, не може. Транспортні потоки переважно заблоковані навіть із багатьох країн, які до санкцій не приєдналися. А що таке папірці, на які нічого не купиш? Правильно – сміття.

Тобто виходить, що вони постачають світу цінні природні ресурси, а натомість отримують порожнечу, тобто неліквідні в руках грошові знаки, які на потрібні товари не обміняєш, в основні дохідні інструменти не вкладеш; навіть у Монте-Карло не поїдеш і в казино не спустиш. Бо ж санкції. “Обманули дурака на четыре кулака”…

P.S. Сірі схеми не можуть вирішити проблему загалом, імпорт різко впав.

Джерело: Игорь Эйдман / Facebook