Популярне

СБУ перехопила чергову розмову російських окупантів: “Пацани зґвалтували 16-річну дівчинку” (аудіо)

“Одна з найсильніших армій світу” виявилася збіговиськом мародерів і ґвалтівників

Російські загарбники у телефонних розмовах з близькими прямо зізнаються, що вбивають мирних українців і роблять страшні звірства. Про це повідомляє прессбужба СБУ.

Ось що у перехопленій СБУ розмові розповідає вояка з окупаційного війська РФ: “Тут люди уже дичают, не знают че делать иной раз: то с РПГ просто так еб*т, то 30-ку залпом въеб*т. В соседней вот деревне пацаны женщину взрослую изнасиловали и 16-летнюю девчонку”.

Навіть самому загарбнику гидко від цього і він говорить, що ґвалтівників треба “расстрелять нах*й”.

“І на них обов’язково чекатиме покарання! Наші захисники зроблять усе можливе, щоб кожен рашист отримав його вчасно і в повному обсязі. Бо такі звірства ми не пробачаємо!”, – додали в СБУ.«Одна з найсильніших армій світу» виявилася збіговиськом мародерів і ґвалтівників. Самі загарбники у телефонних розмовах з близькими прямо зізнаються, що вбивають мирних українців і роблять страшні звірства. Чому? Бо «люди дичают».
Щоправда, назвати їх людьми язик ніяк не повертається. Ось що у перехопленій СБУ розмові розповідає вояка з окупаційного війська РФ: «Тут люди уже дичают, не знают че делать иной раз: то с РПГ просто так еб*т, то 30-ку залпом въеб*т. В соседней вот деревне пацаны женщину взрослую изнасиловали и 16 летнюю девчонку». Навіть самому загарбнику гидко від цього і він говорить, що ґвалтівників треба «расстрелять нах*й». І на них обов’язково чекатиме покарання! Наші захисники зроблять усе можливе, щоб кожен рашист отримав його вчасно і в повному обсязі. Бо такі звірства ми не пробачаємо!

Нагадаємо, у Сумській області окупанти розстріляли пенсіонерів на власному подвір’ї.

Читайте також: 

Армія РФ не може виконувати завдання: СБУ перехопила розмову про “секретну тактику” окупантів

Китай буде дотримуватися нейтралітету щодо України і не піддаватиметься зовнішньому тиску — МЗС країни

З Путіним нема про що домовлятися – німецький політик