Популярне

Щодо тарифів на газ уряд зробив важливу заяву: що клієнтам потрібно зробити негайно

Чинні тарифи на газ для побутових споживачів вирішено залишити після закінчення опалювального сезону. Таке рішення було ухвалено Кабміном. Тарифи не підвищуватимуть, мабуть, до початку нового опалювального сезону. Але при цьому уряд звертається до громадян з одним проханням. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зокрема, прем’єр повідомляє, що уряд вирішив залишити для населення діючі тарифи на газ. Побутові споживачі, як і раніше, оплачуватимуть газ за пільговими цінами. Пільговий тариф буде також для підприємств, які забезпечують обороноздатність держави.

“Сьогодні приймаємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. 8 грн за куб, як і було. Пільгова ціна діятиме і для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави”, – повідомив Шмигаль.

При цьому на період дії воєнного стану в Україні, як відомо, скасовано штрафні санкції за несплату комуналки або затримки з оплатою. Проте уряд переконливо просить українців за можливості розрахуватися за комунальні послуги. Адже від їхніх платежів залежить зарплата працівників комунальних підприємств, а також саме функціонування цих підприємств у воєнний час.

“Тарифи для людей не повинні зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, щоби підприємства мали можливість проводити ремонти і платити заробітні плати працівникам”, – звернувся до громадян прем’єр-міністр.

Нагадаємо, українцям розповіли, що буде з тарифами на газ одразу після війни.