Популярне

Страшні українські гниди активізувались на узбережжі Десни біля Вишгорода

Фразу Симона Петлюри «нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди» сьогодні часто згадують жителі с. Хотянівка Вишгородського району Київської області. У той час коли Україна вмивається кровю своїх захисників, які боронять рідну землю від російської навали, цю землю захоплюють місцеві покидьки.

Сподіваючись, що їх екологічні злочини залишаться непоміченими на тлі вселенської біди, вони відкрито загарбують прибережну територію річки Десна уздовж с. Хотянівка Вишгородського району Київської області.

Днями тут з’явився «блок-пост» з повалених реліктових дерев та кількох машин чорнозему, який унеможливив пересування деснянським узбережжям ані людей, ані худоби, ані транспорту.

На думку хотянівців, це справа рук господарів кооперативу «Міжріччя», які, схоже, втратили відчуття реальності.

Визначні риси до портрету осіб, які стоять за цим «товариством» з необмеженою безвідповідальністю може додати їх російськомовна реклама, з якої випливає, що землі Вищедубечанського лісництва і прибережну смугу річки Десна вони давно вважають своєю власністю: «Коттеджный городок Межречье – живописное место на берегу Десны. Это сочетание природы и инфраструктуры. Наш массив находится на берегу Десны, на территории есть лесопарковая зона больше 4 га и 8 озер с пляжами общего пользования. И в то же время отлична инфраструктура – 4 магазинчика, 4 детские площадки, 3 садика, школа, маршрутка до метро Героев Днепра, все улицы с освещением, видеонаблюдение. Въезд в коттеджный городок по пропускам».

https://mezhreche.business.site/

З огляду на спорудження «блок-посту» на березі Десни, нахаби з «Міжріччя» мають намір запровадити пропускний режим не лише на «въезд в коттеджный городок», а й на всю прилеглу до нього територію з прибережною смугою Десни включно.

Дана публікація є заявою про вчинення злочинів, передбачених статтями 197-1 «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво», 246 «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», яку спрямовано до Служби безпеки та Генеральної прокуратури України.